| issa2001 a întrebat:

Ce faceti in timpul liber? ...Primul raspuns funda...happy

Răspuns Câştigător
| oliviaaa a răspuns:

In timpu' liber citesc, stau pe net, ca orisicare fata imi fac parul si unghiile, desenez anime sau animale, cant la ghitara, fac plimbari in natura etc. in ultima vreme am putin timp.

7 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

O sa fie al doilea raspuns... Oare chiar mai are rost sa postez?

| val31989 a răspuns:

Buna,in timpul liber stau pe net big grin pe fb/mess/TPU...laughing
funda big grin

| prisacarul56 a răspuns:

Tot timpul meu liber este dedicat celei mai frumoase activitati din lume si anume apiculturii.

| NOname0917 a răspuns:

Timp liber? fac legislatie...ma intalnesc cu prietena. pc. prieteni..mai pierd vremea pe acasa.

| NOname0917 a răspuns:

Si pe la sala

| Pauluk a răspuns:

Buna! In timpul liber eu stau pe computer, citesc, ma uite la TV, ies pe afara, cant...Bye!

| Pinzari_Marina_1989 a răspuns:

Fac colaje din flori si frunze uscate pe care le pregatesc din timp happy