| Toma12456 a întrebat:

Ce faceti prieteni? Am o noua intrebare (cea de din fata nu este cea pe care vreau sa v-o pun). As vrea sa strang 400 de ron (pentru un telefon; restul de bani sunt stransi). Dar nu am idei cum sa fac. Oriflame si Avon au cazut fiindca nu as avea clienti. Deci am nevoie de niste ajutor. Nu am nevoie sa fac toti banii deodata.

Cine imi da niste idei bune primeste

3 răspunsuri:
| Willl a răspuns:

Parintii. Pentru ce doamne dumnezeule au fost ei creati? Pentru a ne ajuta, si a ne iubi neconditionatwinking Apeleaza la ei.

| Toma12456 explică (pentru Willl):

Variant asta nu e disponibila.

| Willl a răspuns (pentru Toma12456):

Atunci incearca sa vinzi ceva, ceva de care nu mai ai nevoie, gen un targ de vechituri, am facut asta intr-o vara si ca sa spun asa chiar e profitabil am strans cam 800-900 de leihappy