| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti voi cand va plictisiti? Imi dati si mie o idee va rog?

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Pai...cand ma plicti stau pe calc pe siteurile:TPU, perfecte, acasa tv, sunt pitzipoanca deci exist, lady popular, ma plimb pana la poarta si inapoi, ma joc cu cainii, ma uit la TV, cand nu-i nimic frumos ma uit la un film online, ies afara cu prietenii, ne luam Lays, inghetata sau suc, si ne plimbam pe bulevard sau ne ducem in gradina mare

13 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Stai pe TPU big grin

NOname
| NOname a răspuns:

Intru pe TPU, ma uit la un film bun.winking day dreaming

| pwp a răspuns:

Msmsmsms Lena pentru fundita

| shadovv a răspuns:

Ascult muzica, fac sport, parkour... ies cu crewul

| missouri a răspuns:

Stau pe tpu.ro.winking
Sau.
Ies cu prietenii in oras.
Sau...
Ascult muzica.
Sau...
Citesc o carte.

~ Missouri

| SelenaGomez_1698 a răspuns:

Dac locuiesti undeva unde oamenii trec adesea, da-le note! exemplu:Haine:8 tunsoare1 etc... Daca nu locuiesti intr-o asemenea zona, clipeste des si repeda apoi inchide ochii strans! vei vedea diferite forme!

| LoveAngel223 a răspuns:

Merg sa alerg

| claudiea79 a răspuns:

Ma uit la b1 tv; ma joc pe www.startjoc.ro; fac prajiturii; merg in carrefour; merg in cismigiu.; stau pe TPU; fac pariurii sportive ma uit la telefonul de la mizul noptii; citesc o carte; ascult radio; vorbesc cu o prietena la telefon

| Bilqux a răspuns:

Ms pentru ideiwinking

| NoMusicNoLife_2233 a răspuns:

Citesc reviste, ascult muzica, sau imi scot catelul la plimbarethinking Mai merg si cu rolele, sau imi sun prietenulhee hee desenez, ma uit la filme... cea mai buna modalitate sa scapi de plictiseala e o carte bunahappy Daca gasesti una care iti place suficient de mult, ai sa vezi ca nici nu vei dormi pana sa o terminihee hee

| tinka a răspuns:

Stau cu prietenii...mmmm e super!)

| OanaKJY a răspuns:

Cand ma plictisesc...hmmm.
Deseori imi pun castile-n urechi si incep sa cant[aproape urlulaughing]...doar cand sunt singura acasa
uneori 'fac parada modei' pe la mine prin camera;
Sau imi prind parul in zeci de coditze...depinde de starea in care ma aflulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci cand ma plictisesc nu pot sa fac alceva, doar sa ma plictisesc dar ca sa scap de plictiseala fac multe lucruri.