| jbclauu a întrebat:

Ce faci cand te plitisesti?laughing))

Răspuns Câştigător
| cosmynass a răspuns:

Nu-i baga in seama.Nu-s fana JB,da' nici nu-mi pasa cine il place si cine nu pe Justin Bieber laughing

Ma rog,revenind.Ce pot zice,cand am venit,de exemplu, de la scoala, m-am pus pe sforait (l a figurat vorbind, ca eu nu sforai, sa se inteleaga laughing ).
Ma joc jocuri si urmaresc Let's play-uri...Citesc bloguri si urmaresc vloguri (sper ca sti diferenta,daca nu,cauta pe google). Cartile preferate (le citesc,subinteles). Scriu intr-un word tampenii,gen : ce cred eu despre ala, ce nu-mi place la ala,etc.
Proiecte pentru la scoala,portofolii,etc.
Desene.Da,da,nereusite, dar totusi.laughing
Anime-uri / filme / seriale. Daca nu sti ce-i ala "anime", cauta pe google sau wiki.
Gandurile oamenilor, inventii ciudate, chestii care sa ma amuze.
Ficuri (povesti scrise de amatori - sau nu - cu personaje dintr-un anime.Revin,daca nu sti ce inseamna, cauta pe google)
Sport.Sau ies afara pur si simplu, intr-un loc linistit, ma asez pe o banca sau undeva si...stau.
Inventez sau fac experimente la fizica, chimie, sau, repet, inventez.
Prietenii.Lucru asta cuprinde : ies afara cu ei,vin ei la mine (sau la singural), jucam diferite chestii, sau pe calculator vb. prin webcam, etc, etc.
Ma uit pe prog.tv si caut filme care le-as putea urmari la noapte.
Horror.Noapte alba laughing
Steaguri, sau desene care au citate amuzante pe ele...sa rada colegii,maine, sau prietenii, oricand.
Ce sa-ti mai zic, mai. Dand un search pe google asa : " ce faci cand de plictisesti TPU ", vei primi o gramada de rezultate.
Cauta.
Succes laughing

2 răspunsuri:
| SantaAndrei a răspuns:

Daca ai poze cu jb la avatar, te duci si sari in mod repetat de pe cel mai inalt pod din comuna, pana nu mai poti sari.

| AquaMarine a răspuns:

Citeşte, desenează, uită-te la un film. Distrează-te!