| Bubiko a întrebat:

Ce familii pentru sims 2 sa mai fac? Ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| ^__^S.y.m.o.^__^ a răspuns:

Pai de obicei fac adolescentele roscate, tunse in scari si le imbrac cu sarafan de blugi, egari si cizme. Aaa si nu te lasa sa-ti faci familia decat daca are si un adult.De obicei fac si un adult iar apoi il pun intr-o camera si scot usa ca sa scap de el(stiu ca suna sadic, dar e doar un joc).
SI inca o idee tare, pune-ti simsii sa se uite prin telescop si dupa un timp sa-r putea sa fie loviti de un meteorit sau rapiti de extrateresti(din nou sadic, dar funny!)
Mult succes!
P. S. : Sims2 e fain, dar ai putea sa incerci Sims3 si Sims3 Adeventures care iti permite sa calatoresti in Egypt, China, Franta.(Le-am avut si sunt super, au multe lucruri noi)

3 răspunsuri:
| Bubiko explică:

Multumesc. Dar imi puteti spune si cum vreti sa arate?winking

| ^__^S.y.m.o.^__^ a răspuns:

Hi! Ai putea sa iti faci adolescente gemene(e funny, trust me!)
Succes!

| Led a răspuns:

Hello! ai putea face o familie cu o mama si o adolescenta pe care sa o pui sa se intalneasca cu multe persoane, sa dea petreceri super tari, sa fie cea mai populara din oras. pa pa