| ioana01_5359 a întrebat:

Ce fel de haine sa-i fac papusi mele Blythe, cu littles pet shop poate asa stiti de ce e vorba?happy

2 răspunsuri:
| Sweet111 a răspuns:

Poti sa faci haine pentru papusi din orice material, chiar si etamina.
E foarte simplu poti sa le cosi, poti sa pui si elastic.
Si eventual la sfarsit poti coase floricele sau alte modele pe hainele confectionate. Ai nevoie doar de material, ata si ac!
Si deja cum te duce capul (imaginatia) fai rochite, fusta, maiou...
Ce iti place tie! succes! :)

http://forum.7p.ro/Hainute-pentru-papusi.aspx?g=printtopic&t=10058

| ioana01_5359 explică:

Iti multumesc! dar eu stiam sa fac haine, doar ca nu mai stiam ce!happy iti multumesc!:d