| METALL2000 a întrebat:

Ce fel de par vi se pare mai frumos? Drept sau Ondulat? Funda!:*

Răspuns Câştigător
| PunkyA a răspuns:

Eu am parul ondulat/cret:
http://oceanupped.files.wordpress.com/2008/09/selena-gomez-3.jpg
http://www.tophair.org/......styles.jpg
(E putin mai lung decat cel din imagini)
Dar prefer parul drept- e mult mai usor de aranjat.

@Julyett are dreptate. Cine are par drept vrea par ondulat si invers.

Eu am avut o perioada de cateva luni in care imi indreptam parul non-stop. Asta pana cand m-am plictisit de el drept. Asa ca acum imi tin parul si drept si ondulat - ca sa nu arat la fel in fiecare zi. Mie imi place foarte mult sa experimetez cand vine vorba de par.

19 răspunsuri:
| Bellabelutsag a răspuns:

Drept:* ondulat nu daca erau bucle mai spuneam da asa nu :*

| Madalina_7770 a răspuns:

Buna, mie imi place sa mi-l fac si drept, dar eu mi-l fac si cret, acum depinde si de tine ce iti place si cu ce iti sta mai bine, drept/ondulat/cret sunt toate foarte frumoase:X... Fundabatting eyelashes?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ondulat, dar nu de la bază, ci de la nivelul umerilor în jos. Eu asa mi-l port...

| わたなべ久美子 a răspuns:

Mie amandoua imi placwinking

| Julyett a răspuns:

Aici e vorba de stiulul fiecaruia. Unor persoane le place parul drept altor persoane parul ondulat sau cret. Mie de exemplu, imi place parul drept.Il adorhappy dar bine inteles nu am parul drept, ci ondulat laughing
De obicei persoanele care au parul drept si`l doresc ondulat si invers.
happy

| xBya a răspuns:

Daca e ingrijit, are volum, e spalat si curat, ambele arata bine.

| stefan573 a răspuns:

Drept, clar. Din punct de vedere al unui baiat.

| TsSoFoOLiTa a răspuns:

Mie imi place drept, ca asa imi sta mereu, indiferent ca imi fac niste bucle in cap cu placa, se aseaza drept la loc. rolling on the floor))
Aaa si creponat imi mai place. love struck Te puup.;**; 3.

| mona a răspuns:

Cred ca te referi la par, eu il am drept dar il prefer ondulat

| EuAiciPrezentPeNet a răspuns:

Ondulat

| IoanaGabe a răspuns:

Drept `
Si ondulat e frumos, dar mie imi place mult mai mult drept!

| Clauvdgg a răspuns:

Ondulat

| FrageAntwort a răspuns:

Şi drept şi ondulat. În funcţie de vestimentaţie, machiaj sau evenimentul la care particip aleg coafura potrivită. Desigur sunt şi alte aspecte de care trebuie să se ţină seamă în aranjarea părului.

| DarkBlood32 a răspuns:

DRept.

| Xtadelo a răspuns:

Eu il am ondulat dar mereu mi-l fac drept whistling
Deci drept big grin

| dyanamady a răspuns:

Depinde cu ce te imbraci la dar de multe ori parul ondulat merge cu orice pentru ca nu trebuie sa in arenzeci prea tare

| babypowder87 a răspuns:

Parul ondulat pare mult mai natural si il poti aranja in diferite feluri la ocazii, cel drept mi se pare prea comunhappy

| Georrggy a răspuns:

Mie imi place parul drept happy