| lol1232 a întrebat:

Ce film sau serial japonez gen romance stiti cat mai bun si multe fundita happywinking

11 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Atatea cunosc, sper sa-ti placa:
Memoirs of a Teenage Amnesiac (2010)
Dolls (2002)
Shinobi (2005)
Printul jumong
Nana
Romeo and Juliet
Honey and clover
Lovely complex
funda?

pa, pa

| pwp a răspuns:

Secretele de la palat
cronicile frumoasei luptatoare

bye-bye

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Sa inteleg ca te intereseaza filme japoneze de dragoste. Sunt cam rare, dar am sa-ti scriu cateva. Bin-jip (3-IRON)-2004,Cyborg girl (2008),Dools (2002),Virgin Snow (2007),Shinobi (Razboinicii din umbra)-2005, Imperiul Simturilor (2005),Un samurai in amurg (2002),dar ai putea vedea un film minunat despre dragostea si devotamentul dintre un om si un caine-" Hachiko monogatari" (1987),un film superb care te va emotiona pana la lacrimi.
Vizionare placuta.

| M a răspuns:

Memoirs of a Teenage Amnesiac (2010)
Dolls (2002)
Shinobi (2005)

| AҜane a răspuns:

Nana
Romeo and Juliet
Honey and clover
Lovely complex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Printul jumong

| hinata884 a răspuns:

Hana Yori Dango asta e cel mai bun film gen drama numai ca e cu japonezi... sper sa iti placa eu il ador:*::*

| anonxD a răspuns:

Pai daca iti place sa urmaresti animeuri am aici catevatongue
Gravitation
Paradise kiss
Hanasakeru Seishonen
Itazura na Kiss
vampire knight
ouran hight school host
toradora
romeo x juliet
peach girl
kamisama kazoku
lovely complex
phew...cam astea big grin

| anonxD a răspuns:

Si film Memoirs of e geisha ...foarte frumos filmul

| khara a răspuns:

Pai ia incearca hana yori dango(boys over flowers) are 2 sezoane si anime: kimi ni todoke,peach girl, nana, DN Angel dintre care peach girl a fost mai romance decat celelalte dar mi-au placut:d

| froggie a răspuns:

Pai Koizora.este drama a doi tineri indragostiti.o sa-ti placa.:*