| Bubiko a întrebat:

Ce film vreti sa faceti? CIne vreti sa joace in film? dundahee hee

Răspuns Câştigător
| xNirvana a răspuns:

Ahhh imaginatia mea e nelimitatalaughing
Sa se numeasca :"Do you love the vampires?"
Despre un baiat [Taylor Launder sper cam scris corect numele de fam] care e vampir[stiu ca suna ciudat] si ca ademeneste fete, se culca cu ele sh dupa aia le omoara laughing. Si sa se indragosteasca pana la urma de o fata [eu rolling on the floor] dar ea sa nu-l prea placa la inceput.Si el va incerca so convinga. Dar ea tot nu vrea.Si baiatu` asta vrea sa se siuncida adica in seara cu luna plina sa-si dea foc laughing. Cand fata afla, vine si-l salveaza si se indragosteste de el. Dar, o fata [Ashley Tisdale] care nu a murit si-a fost transformata in vampir vrea sa-l omoare. Si va las in suspans laughing. Continoarea la alta sueta happy.

6 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Eu zic sa ne adunam, formam o echipa si poate, facem cumva un film. Low budget, cum o fi...parodii la jocuri video, comedie, actiune, drama... ceva trebuie sa iasa.

JUUUUST SAYN' ( °_°)

| ceco a răspuns:

Sicer eu am 1 milion de idei foarte tari de scenariu insa mi-e sila sa le pun pe hartia digitalahappy

| dhraqull a răspuns:

Am mai multe subiecte de film pe care as vrea sa le discut: crimele de razboi ale armatei rosii, rusia sovietica, revolutia din 89, razboiul rece, Marthin Luther King, conferinta de la Wannsee, Reinhard Heynrich etc.
Evident dramatizari dar cu mesaje concise.

| AshEldo a răspuns:

Bine, asta e o idee personala (am de gand sa scriu un fanfic), cred ca o voi numi ''Dragonul renegat'' (si aici nu ma refer la creaturi mitologice care ''scuipa'' flacari ci la dorinta omului de a fi tot timpul mai bun decat ceilalti, ura pe care o acumuleaza in urma renegarii)intr-adevar am niste idei complicate (am vreo trei titluri in cap momentan)ma rog, ideea e ca-n rolul principal l-as pune pe Jared Leto (pe el l-as baga si intr-un film pentu adolescenti, o alta idee de-a mea )intr-un rol negativ as pune-o pe Catherine Zeta Jones (sau in Unborn), Daca ati auzit de Final Fantasy (renumitul joc de playstation japonez)ei bine as lua personajele de acolo si as face o varianta animata a filmului Twilight (imaginatia mea n-are nicio limita)imaginati-va un Cloud Strife in rolul lui Edward Cullen, sau Crisis Core in rolul lui Jacob (varcolacul). Dar ma rog astea sunt doar vise de varalaughing

| hehehe a răspuns:

Eu una sa vrea sa joc intr-un film gen Saw. laughing

mitsu.

| redmonkey a răspuns:

Brokeback Mountain 2 cu Kate Beckinsale, Keira Knightley, Ellen Page etc day dreaming

serios acum, ceva gen Oceans 11-13 cu DeNiro si Pacino, ar fi genial