| bluebird96 a întrebat:

Ce filme cu vampiri stiti? Caut genul de filme cu vampiri care sa includa si romantism dar si scene sangeroase! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MiShKaA a răspuns:

Twilight
Underworld – Rise of the Lycans
Jurnalele Vampirilor
The Lost Boys
Lost Boys The Tribe
True blood
Interwiew with the vampire
Dracula
Blood:The last vampire
Dance of the vampires
Circul ororilor: Asistentul vampirului
Ultima secta
New Moon
Nevestele lui Dracula
Blade
Shadow of the vampire
Let the right one in
Queen of the damned
o zi buna))si vizionare placuta happy

2 răspunsuri:
| Twiix a răspuns:

Bună bluebird! mă bucur să te ajut.Eu îți recomand Jurnalele Vampirilor, cuprinde și ceva înfricoșător și niște romantism (L)... succes! Fundă? laughing

| AlleSss a răspuns:

Cu toate ca ai dat funda. Uite si raspunsul meu:
Twilight.The Vampire Diaries
Si..Nu e cu vampiri, dar mie imi place mult[pacat ca s-a anulat sezonul 2]. Este vorba despre niste vrajitori care vor sa creeze un cerc. Daca il vizionezi vei afla mai multe. App. Are si scene sangeroase!laughing
Bafta!