| cocco a întrebat:

Ce filme mai stiti, gen lassie, sau cu copii care gas animale, nu numai cu animale din astea cum era ala cu copii cu bicicleta? sper ca ati inteles.

5 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Far from Home-The Adventures of Yellow Dog, Cats and Dogs, Shiloh, Shiloh 2, Saving Shiloh, Good Boy!, Bingo, Duma, Cheetah, Monkey Trouble, Dunston Checks In, Paulie, Andre, Slappy and the Stinkers, Born to Be Wild(1995), Flipper, filmul(1996), The Trial of Old Drum, That Darn Cat

| Black_Cherry a răspuns:

Hachiko a dog's story big grin
un film inspirat dintr-o poveste reala.este vorba despre un caine care isi astepta zilnic stapanul in gara, iar dupa moartea lui a continuat sa astepte timp de 9 ani. pe mine m-a impresionat mult acest film. sigur o sa iti placa.

alte filme: beethoven. beverly hills chihuahua, bolt, dog lover's symphony, fluke, old yeller happy

| Emma_1878 a răspuns:

Bridge to Terabithia

| Andra_3307 a răspuns:

Catelul pompier (2007)
Chihuahua de Beverly Hills (2008)
Chemarea strabunilor (2009)
Arctic Tale (2007)
Ruffian (2006)
Un prieten fidel (2006)
Winn-Dixie (2005)
Doi Frati (2004)
Cum s-ascunzi un caine in New York (2004)
Quigley (2003)
Spirit:X
Cangurul Jack (2002)[mori de ras]
cam atat vechi dar frumoase sper sa iti placa
funditabatting eyelashes?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bridge to Terabithia mi s-a parut foarte interesant mai ales pentru elevii de gimnaziu. eu sunt profesor de info si o sa le pun la ora de info filmul si sper sa fie incatati. ai ce invata din acel film