| MaryLoveAnime a întrebat:

Ce hobby-uri aveti? Eu desenatul, sa scriu mici povesti amuzante si cam atat.

Răspuns Câştigător
| EllaEllii a răspuns:

Eu ador sa dansez(dansuri populare sau dansuri miderne/sportive),mai desenez din cand in cand, mai fotografiez, ii mai coafez parul surorii mele mai mici.Important e sa imi/iti placa si sa ma distrez.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mie imi place sa ma mai joc la ps3 stau pe internet cand am timp liber si in rest cand conduc trailerul imi place foarte mult.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Mie îmi place să înot, să citesc, să fac vidding şi să fotografiez.

| alexralu34 a răspuns:

Eu desenul,compun piese si povesti, dansez, imi place sa ascult melodii si sa inot

| RoxYuuKikyo a răspuns:

Sa scriu povesti mai lungi, sa desenez, sa cant pe karaoke, sa ma joc cu mingia, sa stau cu iepurasii mei, sa dansez, sa ma joc pe calculator, sa ma plimb in padurea de langa casa, etc.

| MaryLoveAnime explică:

Nu credeam ca aveti atat de multe hobby-uri.Pt cei careia ii intereseaza povestioare mici(zic eu ) o sa incerc cu una si daca va place mai scriu si altele.

| Darthmau5 a răspuns:

Unde putem vedea si noi micile tale povesti amuzante?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pianul(de fapt e meserie)
Desenul,, liber,,
Inotul
Ciclismul

| Aleeeee_7705 a răspuns:

Eu de obicei desenez sau scriu cantece...