| DenisaNicoletaG a întrebat:

Ce il atrage pe un baiat prima data la o fata?

Răspuns Câştigător
| Regedesubmunte a răspuns:

Sincer să fiu mă atrage în principal cu arată, cum se comportă, cu cine umblă și cum vorbește cu mine și cu cei din jur!
Acum să o luăm în general, uni băieți se uită din prima la: față, păr, sâni, fund, picioare etc, atrăgândui mai mult cum arată decât cum se comportă sau gândește, deoarece până la urmă toți suntem băieți și toți suntem atrași de cam aceleași lucruri!

14 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Parul ei lung pe care o poate trage (in gradinita, prima data).

| RAY a răspuns:

Aspectul fizic, majoritatea privim faţa si gura si ochii, parul, apoi privim sanii, fundul etc

| Sofer a răspuns:

Ochii și zâmbetul și expresia feței.

| Mayhem666 a răspuns:

In primul rand faptul ca e fata si sa fie cat de cat frumusica, adica atunci cand iesi cu ea la o intalnire, sa nu o intrebe lumea daca la ea a venit Halloween-ul mai repede.

| Florentina9210 a răspuns:

Ochii, buzele, corpul, parul.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Cum arata marfa. Pretentiile sunt diverse. Tie iti plac toate fructele?

| TrăieşteClipa a răspuns:

Sanii si atat.
Florentina bate campii, probabil din cauza ca are sanii mici

| Claudiu1905 a răspuns:

Zambetul

| Axelrunda a răspuns:

Pe mine sincer, ma intereseaza sa nu fie o fata care umbla cu toti baieti. Desigur ca conteaza cum arata o fata, ca nu as vrea sa umblu cu una care arata ca o maimuta sau un elefant, deci prima oara infatisarea conteaza xP. Dar ce este cel mai important, ce ma atraga pe mine la o fata este felul in care se comporta happy

| TheLovelyGhost a răspuns:

Eu cred ca aspectul fizic si umotul, inteligenta

| CodyObrain a răspuns:

Depinde la ce fel de baieti te referi, unii se multumesc doar cu corpul, insa altii vor ca fata sa aiba si un intelect pe masura lor.

| DenisaNicoletaG explică (pentru CodyObrain):

Nu conteaza, voiam pararea voastra, fiecare cum gandeste, asta voiam, acum am vazut!

| Iuliausurelu a răspuns:

Infatisarea,felul cum esti imbracata...

| LordOfLegions a răspuns:

Aspectul fizic: Eu ma uit prima oara la ochi, par, fizic si dupa cel mai important ZAMBETUL!