| Andreea9222 a întrebat:

Ce imi puteti spune despre fac de drept de la cj? Cat este de greu sa intri? Cat este de greu in timpul anilor? M-ar interese specializarea notar.
funda

1 răspuns:
| natalia_7677 a răspuns:

Buna este o diferenta f mare intre liceu si facultatea de drept. La incept este greu pana te acomodezi cu sistemul de predare, cu termenii de vorbire, cu profii. Se intra de obicei pe baza de dosar. Daca inveti nu o sa-ti fie foarte greu. Specializarea de notar nu o vei face decat in anul 3. Succes!