| Deutsa56 a întrebat:

Ce inseamna daca visezi ca te musca un cal alb? Dar nu era cal. era unicorn.happy e de rau? puteti sa imi explicati ce inseamna? pls.

Răspuns Câştigător
| JustAStar a răspuns:

Cal alb- puritate, sentiment de iubire purtat cuiva, sensibilitate si fericirea de a iubi...Te Pup! Esti plina de dragoste, nu`ti fa griji.love struckfunditsa?big grin

3 răspunsuri:
| PinguinuL a răspuns:

O sa mori.Muahahaaahhaha laughing

glumeam nu patesti nimichee hee

| eu_8219 a răspuns:

Nu stiu!

| 2341234567 a răspuns:

Cand visezi caii albi inseamna ca somnul iti este pazit de ingeri. Nu este de rau! sper ca ti-am fost de ajutor