| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna expert TPU? cum poti deveni unul? sau daca poti. funda

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Titlul de expert se acorda, de catre echipa TPU, unui utilizator care are o activitate sustinuta pe site, respectiv da multe raspunsuri folositoare si inteligente. Oricare utilizator poate primi titlul, atunci cand echipa TPU socoteste ca il merita. Numai bine!

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Ca sa ai mai multe date eu zic ca cel mai bine ar fi sa citesti ce s-a scris pe blogul TPU cand s-a decis sa se infiinteze acest titlu
http://www.tpu.ro/blog/?p=134
O zi buna! :)

| Vizitiul a răspuns:

Trebuie sa manci mult rahat si sa pupi multa lume in fund. Trebuie sa lasi mult de la tine, trebuie sa fii un pic (mai mult) ipocrit, trebuie sa ai mult timp la dispozitie pentru a scrie romane pe TPU etc., si nu in ultimul rand, sa aiba timp (cei de la carma) pentru a-ti acorda titlul de expert. Ceea ce am zis anterior, reprezinta partea mai putin buna pe care trebuie sa si-o atribuie un viitor expert. Partea cea buna, cred ca o stiu toti.

| Mihaela a răspuns:

Daca aduni multe multe fundita, poti sa devi expret TPU.

| Prankster6 a răspuns:

Sa ai cat mai multe raspunsuri, sa ai foastre multe puncte in general sa ajuti lumea fara sanctionare respectand regulile. Acum da-mi funda aia!:p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mesaj editat dupa cel castigator...

Titlul de expert se acorda, de catre echipa TPU, unui utilizator care are o activitate sustinuta pe site, respectiv da multe raspunsuri folositoare si inteligente. Oricare utilizator poate primi titlul, atunci cand echipa TPU socoteste ca il merita. Numai bine!