| Cineva5 a întrebat:

Ce inseamna pentru tine Craciunul?

Răspuns Câştigător
| AndreeaRox a răspuns:

"Pentru mine inseamna magie. De la colindele pe care le ascult neincetat si pana la achizitionarea cadourilor pentru cei dragi si impachetarea lor atenta totul este superb. Ador sa ofer cadouri impachetate frumos. Doar simpla lor impachetare ma face sa zambesc si sa ma gandesc la clipa in care persoana draga va vedea si va deschide cadoulhappy
Ce mai iubesc de Craciun? Sa fiu cu familia, sa ne bucuram impreuna de clipa Nasterii Fiului lui Dumnezeu, sa mancam cozonac cu nuca, stafide si cacao si sa cantam colinde in jurul bradului frumos impodobit.:X"

4 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Crăciunul e sărbătoarea mea preferată. Are o atmosferă aparte.

| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

La ce viata de c*cat e...nimic. straight face

| SuntUnCartof a răspuns:

Pentru mine Craciun inseamna:bucurie,familie,prieteni,iubire,Isus,nastere,colinde,iarna,decoratiuni de craciun, zapada, cadourihappy

| Andrutzikka a răspuns:

Pentru mine Craciunul inseamna Nasterea Domnului si bucurii alaturi de cei dragihappy