| doinitsaandronic a întrebat:

Ce inseamna pentru voi vara. Cind va ginditi la vara la ce va ginditi?

Răspuns Câştigător
| AndreeaDeedy a răspuns:

Hmm. pai cand ma gandesc la vara, imi vin in minte: vacantele la mare:X, iesirile cu prietenii, statul afara pana la 12 noaptea..chiar si pana mai tarziu, bataie Cu apa, bronzzzzzbig grin, soare din plin, distractie... RELAXARE! happy

16 răspunsuri:
| Adda1999 a răspuns:

Vara inseamna LIBERTATE!

| ღCuteღKissesღ a răspuns:

Vara este anotimpul meu preferat!
Pentru mine inseamna multa relaxare dar si distractie! Cand ma gandesc la vara ma gandesc la soare, plaja si
muta inghetata!

| LiveStar a răspuns:

Love & fun big grin

| ℓαυяα a răspuns:

La vacanta laughing

| danielaxyz a răspuns:

La ochelari de soare

Răspuns utilizator avertizat
| AndaAndaAnda a răspuns:

Vacanta laughing))

| Musique a răspuns:

La multă căldură, relaxare și prieteni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anotimpul meu preferat si ma gandesc la serii cu cer senin si luna plina si multe stelute happy

| DarkBlood32 a răspuns:

La..libertate.

| LifeIsColour a răspuns:

La nopti nedormite din cauza caniculei!

| SteffEhoSteff a răspuns:

Cand aud cuvantul vara ma gandesc la doua lucruri si anume LIBERTATE si Connect-r

| Mariaaa234 a răspuns:

3 cuvinte:libertate, vacanta si canicula.tu?

| MarianWLF a răspuns:

Odihna.

| Doηηa a răspuns:

Mare șhambală!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La temperaturi de 35-40 de grade timp de 2-3 luni de zile şi la bucuria pe care o ai atunci când vezi cerul înnorat şi aştepţi să plouă.