| CastraveteMurat a întrebat:

Ce intamplari "paranormale" vi s-au intamplat in ultimul timp?
(plictiseala asta whistling)

Răspuns Câştigător
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Am borat in timp ce ragaiam si sughitam pe muzica din Star Wars.
Si o bucata de cartof din voma mi-a zis ca e tatal meu.thinking

12 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
LOOooOlllaughing)niciunalaughing

| valentingb a răspuns:

Mi-am dat seama ca nu ma cunosc deloc si nu prea inteleg asta
incerc sa fiu vesel si glumet dar nu pot fi asa decat cu unii oameni... dar cand vreau sa fiu glumet cu altii, mai importanti(gagica) nu reusesc, parca imi moare mintea si raman aaaaa. si ce mai spui?

| CastraveteMurat explică:

Ce pacat ca nu aveti intamplari paranormale. sad
*se duce dezamagita intr-un colt*

| AnonymousSs a răspuns:

M-am pisat cuburi de gheata

| BogdanAiud a răspuns:

Eu cateodata aud diferite sunete prin casa dar nu sunt paranormalelaughing...

| Cristi19 a răspuns:

M-am apucat de invatat.pentru mine asta e mai mult decat paranormallaughing

| DarkBlood32 a răspuns:

In primavara anului 2011.
Deci, era ora 20 si cateva minute si eram tare plictisita si l-am sunat pe prietenul meu sa vina la mine acasa ca eu eram singura si el la fel era singur si am venit la mine acasa ca sa ne plictisim impreuna, sa ne jucam pe pc laughing Inainte sa vina el eu ma jucam cu pisicu apoi a venit el. Ne-am servit singur cu o bucata mica de tort ne jucam pe pc, cu pisoiul, monopolly happy Vesine ora 23:00 si trebuia sa dormim impreuna ca parintii mei si ai lui lipseau toata noaptea si trebuia sa vina dupa-amiaza. Ne-am pus in pat si ne jucam aman2 pe telefoane, ne jucam bowlling. Apoi am inchis telefoanele. Precizez ca eu is fata iar el baiat. Si ne-am pus in pat sa dormim ca eu nu puteam sa dorm singura ca imi era tare frica si lui la fel. laughing Si incercasem aman2 sa adormim dar nu puteam ca bausem cola. laughing Of, of, of si sosira 00:00. Si ce crezi? Am vazut eu pe geam si el la fel ca ne uitam pe geamul meu mare afara ca ne plictisisem,eu stau la curte,si el la fel, vazusem o umbra rosie, una verde iar alta neagra si erau cidate rau de tot. crying crying crying apoi ne-am luat in brate de mama focului ca ne era frica si am iesit afara urland ca disperatiilaughing si nu mai era nimic si am iesit in strada sa vedem ce era, nu am iesit in pijamale ca nu vaeam chef sa le luam pe noi de lene mare. Si atunci era un copil cu o jucarie in mana care era culorile alea care le vazusem noi pe geam. rolling on the floor
Si sa va reamintesc, era o intamplare amuzanta mai ales ca am iesit in tipete pe strada plus ca ne-am alergat si niste caini laughing

| LoveYourEyes a răspuns:

Mai nimic.Ţie?

| dudutza13 a răspuns:

Mie da am văzut o persoana retardata care nu cred in vampiri da întreabă de paranormal...

| CastraveteMurat explică (pentru dudutza13):

Vampiri nu sunt paranormali, sunt doar niste mari prostii straight face.

| andreutza15 a răspuns:

Pai dupa ce a murit bunicul meu, vreo 3 saptamani nu pre puteam asa dorm findca lumina fiind stinsa vedeam sicrie pe jos in care era el si ceilalti 2 bunici ai mei care au murit acum multi ani