| Ana213 a întrebat:

Ce iti place sa faci cand ploua?

Răspuns Câştigător
| iFeelinfiniteLove a răspuns:

Depinde de persoana. Eu una sunt mai ciudata. Pentru ca toata lumea spune ca nu e frumos atunci cand ploua. Mai toti au o stare de usoara oboseala, sau mai stiu eu ce angoasa. Eu ma simt cel mai bine cand ploua (chiar mai bine decat atunci cand e soare si cald). Imi pl.ce sa admir ploaia, si. poate o sa ma consideri aiurea, dar chiar simt plaoaia. Daca incerci sa te concentrezi, atunci cand ploua, vei simti ritmul picaturilor, si asta[mie] imi da o stare de liniste... de impacare cu mine.E o senzatie unica. Insa, totul depinde de cum iti coordonezi psihicul. Mai ales ploile de vara, dupa o dupa-amiaza caniculara, care incep rapid, si te termina la fel.
Si... sa stii ca ploaia e benefica, cu tot cu ritmul ei. (A! si, apropo:cand tuna si fulgera, nu-mi place).

8 răspunsuri:
| bloodbaa a răspuns:

Ma uit pe www.cocalari.com sau dorm

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Sa dormlove struck
Cateodata sa citesc o carte buna.
funda?big grin

| TaNaNaNaNa a răspuns:

Nu stiu.Mie imi place sa stau in ploaie.Te distrezi super bine.

| DonnaEmperatriz a răspuns:

Cand ploua devin melancolica.
Stau pe canapeaua din living, cea de langa fereastra si ma gandesc ce am realizat si ce realizez.Ce voi face si cum voi face.Ascult sunetul picaturilor de ploaie si imi pun intrebarea:Cum sa fac sa fiu o persoana mai buna?!
De multe ori citesc o carte sau, atunci cand fulgera privesc jocul de lumini.Ploaia ma intristeaza, dar ma ajuta mult sa realizez anumite chestii, sa-mi fac ordine in ganduri!

Good luck dearwinking:*!

| PinkDea a răspuns:

Sa privesc ploia, sa ma joc cu prietenii carti pe casa scarilor happy, sa stau in pat si sa ascult muzica, sa citesc ceva reviste sau carti

| selenaxXxgomez a răspuns:

Să stau pe facebook sau hi5. Să ascult muzică. Să mă joc pe PC. Să citesc. Să dorm.

| leoaica_1036 a răspuns:

Sa citesc o carte

| Daria a răspuns:

Sa citesc,sa ma uit la seriale pe net,sa cantlove struck, sa fac coregrafii pe diferite piese, sa dorm etc.