| kynleiii a întrebat:

Ce iubit ai la lady popular?

5 răspunsuri:
| Blackwoman27 a răspuns:

Eu momentan nu am ca imi caut pe cel de la nivel 11 ca acolo sunt incerc de 5 zile sper sa reusesc bafta! a da si inainte am avut un student si un somer :-t>:P, dtudentul iti dadea 100 de puncte si 150$ iar somerul:|50$ si 50 puncte iar acesta pe care il caut este ori actori ori operator TV. Uite-te aici sunt iubitii in joc:
http://help.xs-software.com/online/games/ladypopular/85/ro/game.html
Multa bafta!

| Ancutsa a răspuns:

Pe al meu il cheama Somer si are parul castaniu deschis laughing. al tau? big grin

| LoReDaNa a răspuns:

Pai eu am somer laughing e imbrakt in salopeta laughing
ma rog tr sa ma despart de el ca sa iau unu cu bani imi pulti sh mai frum laughing)

asa imi cere scopul laughing

funda?

| Emmeii a răspuns:

Bună. Încă nu am.

| Liniuta a răspuns:

Star rock sau cantaret nu stiu sigur cum se numeste pentru. ca nu ma intrat de ceva timp