| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri am putea juca la o petrecere de ziua mea si apoi si ce jocuri am putea juca la o petrecere in pijamale. Suntem 3 fete si eu fac 12 iar verisoara mea are 12 jumate iar pretena mea cea mai buna are 13,?

4 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

Între fete poate fi distractiv şi fazan sau ce încape într-o valiză, doar fetele ştiu să se distreze.
Uitaţi-vă la filme de comedie, la filme romantice... De ce nu, la unul horror, când e întuneric afară...
Vă puteţi bate cu perne, cu popcorn, apoi rămâneţi toate să faceţi curat. laughing
Puteţi să vă machiaţi, să vă aranjaţi părul între voi, să faceţi poze...
Citiţi poveşti de groază. day dreaming
Sper că ţi-am dat câteva idei.

| vlaaddd a răspuns:

Monopoly, Rummy, Carti...

Pe urma bataie cu perne laughing

| activ a răspuns:

Sa va jucati cu un baiat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ziua, ta, adica ziua, cand sunt si fete si baieti, incercati jocul cu sticluta, adevar sau provocare(intrebari picantehee hee) jocul cu scaunelele(dansul)