| Fragile a întrebat:

Ce jocuri in aer liber mai noi stiti? Dau fundoaica la cele mai interesante si amuzante!

Răspuns Câştigător
| Alexăndruţaa a răspuns:

Mai noi?
pai depinde. daca iesi cu prietenii i sunteti 4 ati putea sa va jucati monopoly sau conquistador [in caz ca aveti jocul]
sau carti, sotron[para], adevar sau provocare, flori. fete si baieti...etc. depinde de varsta >big grin

2 răspunsuri:
| Fragile explică:

Iubesc un copil kopak, te rog sa imi spui cum se joaca acele jocuri.(valabil pentru toti).

| iubesck un copil kopak.. a răspuns:

Lapte gros.
simson zice!
regina, regina!
winking
cam atatea mi-au venit pe mom.winking