| florin1979 a întrebat:

Ce jocuri inspirate din razboaie stiti? mai vechi asa pana in 2007 sa-mi mearga si mie la 1, 6 Ghz sempron, in afara de call of duty si conflict vietnam?

6 răspunsuri:
| alexb a răspuns:

Delta Force happy

Iti merge 100%

Dar iti merg multe jocuri, nu neaparat pana in 2007. Pot fi si din 2008.

Sper ca ti-am fost de folos happy

| PredatoR a răspuns:

Commandos Strike Force
Brothers in Arms
cele mai tari! Merit funda?big grin

| AlexutuDeiu a răspuns:

Mari:Metin2 (nu ro), Counter Strike, CrossFire
Online:mechquest, aqw

| vlad93fcv a răspuns:

Brothers in arms, Medal of Honour. sunt geniale :). poti verifica aici daca iti merg http://svc.systemrequirementslab.com/CYRI/. scrii numele jocului si apesi pe buton!

| cr1571n3l a răspuns:

Company of Heroes, Far Cry...

| Zenithf a răspuns:

Cand ai zis de razboaie eu m-am gandit direct la strategie, ar fi Panzer General, dar vad ca tu esti interesat de shooter-e. thinking