| ℬaby a întrebat:

Ce jocuri pot sa descarc de pe net, pe telefonul LG gu230? Funda pentru cele mai multe jocuri date + site-ul!

7 răspunsuri:
| εмiLч97 a răspuns:

Pai eu stiu site-ul www.mobile9.com
Dai click gallery. O sa iti apara"Find Downloads For..." acolo selectezi ce telefon ai deruland din sageti si dupa aceea alegi "Java software". Dai click pe jocul care iti place si o sa iti apara imaginea jocului iar in dreapta lui un chenar in care scrie "Dowland" si iti dow. jocul.Succes:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar de aici http://gallery.mobile9.com/ apesi select category si dai pe java software(acestea sunt jocurile)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un site cu multe jocuri gratuite pentru LG, citeste aici http://www.panalu.net/2010/12/lista-jocuri-gratuite-pentru-telefoane.html toate gratuite si clasificate pe model de mobil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.mobil9.com

| Alex_2376 a răspuns:

Www.mobile9.com de aici poti descarca :teme, jocuri, mp3, aplicatii!

| djxbody a răspuns:

Dai pe google mobi11 si e prima pagina