| djragan a întrebat:

Ce jocuri pot sa joc cu gamepad-ul?

5 răspunsuri:
| stelistuuu a răspuns:

Cel mai frecvent joc jucat cu gamepad-ul este FIFA! merg multe alte jocuri dar cel mai utilizat este fifa!

| GoguSteriade a răspuns:

FIFA, jocuri de racing, in special cele arcade (seria NFS smug ). Poate si un joc cu avioane, dar sa fie arcade, ca simulatoarele-s mai grele cu un gamepad.

| feroceboy4u a răspuns:

Dap...FIFA,si jocuri gen shooter! masini.etc.etc.

| djragan explică:

Jocuri nu genuri de jocuri

| Seby_6177 a răspuns:

Nu e adevarat poti juca si san andreas cs doar ca trebuie sa faci setarile de la control stteting pe acolo.si eu vreau jocuri cu gamepad...da nu asesc... din astea adventura