| Floreenofficial a întrebat:

Ce limbi straine cunoasteti?

Răspuns Câştigător
| Criiss16 a răspuns:

Spaniola foarte bine si engleza destul de bine. Dar tu?happy

29 răspunsuri:
| tania13 a răspuns:

Greaca fff bine si engleza dar nu la perfectie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romana engleza franceza si rusa tongue

| kathessa a răspuns:

Engleza scris vorbit si inteleg franceza si italiana.

| Gabry a răspuns:

Putin engleza si putin rusa.

| yinyang a răspuns:

Pai de vorbit foarte bine vorbesc engleza, de vorbit binisor greaca, de vb putin si inteles bine franceza, de inteles si de vorbit mai deloc este spaniola si italiana... si cateva cuvinte in araba si rusa mai stiu... Dar tu?

Stefan
| Stefan a răspuns:

Cunosc foarte bine limba rusa si germana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Engleza si spaniola foarte bine, germana cat de cat si putina chineza, fiindca am avut-o ca materie in liceu.

| timmy_2055 a răspuns:

Ungureste....si engleza(dar mai am mult de invatat)

| Leea1234 a răspuns:

Spaniola-foarte bine
engleza -binisor
franceza-asa si asa!

| niutka a răspuns:

Romina, rusa, franceza, engleza, si italiana dar nu bine.

| crisS a răspuns:

Engleza si Germana ( cu germana stau mai prost )

| ---droid-kid--- a răspuns:

Italiana parlesc f bine
si englezaa dar nu la perfectie
a si romanalaughing

| YepIsSuspended a răspuns:

Pai... engleza si nu am nevoie de altabatting eyelashes

| yoyo_4559 a răspuns:

Engleza, spaniola si foarte putin germana.

| monyk a răspuns:

In afara de romana, mai stiu spaniola, engleza si portugheza, dar nu la perfectie, insa ma descurc.

| inna a răspuns:

Franceza si engleza.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Franceza, engleza, italiana-foarte bine si germana cat sa stiu sa intreb unde e toaleta si la ce statie de metrou trebuie' sa cobor. laughing

| viki a răspuns:

Spaniola(am invatat-o din telenovele laughing ) si engleza. Putin si franceza.big grin

| Abcfunny a răspuns:

Romana (ff bine), engleza si maghiara

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Romana laughing
Spaniola happyImi place mult limba astalove struckO inteleg, vorbesc dar nu stiu sa scriu prea bine happy
Engleza- foarte binehappySi scris si citit si vorbit
Franceza-Destul de bine

| eek a răspuns:

Germana

| idanna a răspuns:

Franceza, engleza, pasareasca

| aragon18 a răspuns:

Engleza, spaniola, franceza si putina germana :d

| nu conteaza_8511 a răspuns:

In sfarsit a venit si intrebarea astatongue Am crezut ca nu mai intrebitongue Pai...stiu engleza foarte bine(am interactionat cu americani si englezi), mai stiu germana, franceza(am facut 5 ani, dar stiu cat de cat), italiana si spaniola.
Cel mai bine stiu ROMANAlaughing

| gossipgirl a răspuns:

Fff bine stiu engleza si germana, franceza bine...si sa vb spaniola pentru ca ma uitam cand eram mica la telenovele laughing
da...si romana tongue

| Silvia a răspuns:

Engleza asa si asa, franceza am facut doar 2 ani, turceste putin, romana de scris, citit si vorbit sper si spaniola cred ca stiu mai bine decat engleza si franceza.big grin

| LORY a răspuns:

Engleza - destul de bine
franceza - aproape bine big grin
spaniola - (din seriale)
turca - cateva cuvinte straight face tot din filme...

si cam atat... Tu?

| Kandy a răspuns:

Engleza (de la gradinitabig grin ), franceza, putina rusa (vreau sa invat la perfectie) si cateva cuvinte in spaniola happy

| Floreenofficial explică:

A da, uitasem eu stiu engleza...binisor
in 2010 am de cand sa ma apuc de spaniola
si ma mai gandesc ce limbi imi mai recomandati?