| anonim_4396 a întrebat:

Ce lucru de mana stiti sa faceti (cusut, goblen, brodat, tricotat, si altele) si la ce varsta ati inceput sa invatati?

46 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cusut.cu.mina...fete.oe.masa.cu.taietura.in.pinza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tricotat de pe la 14 ani, iar gablen mai tarziu.
Caut sa lucrez impreuna cu cineva care poate vinde ce lucrez.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

cusut goblen tricotat si altele de la 21 de ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tricotat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa cos cu biser si sa fac din biser flori si eu am 11 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu de toate inclusiv sa inod ela

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cusut, goblen, tricotat, crosetat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tricotat de la 5 ani, cusut pe etamina si matador la 7 ani, laseta si crosetat la 12 ani, goblen la 14 ani si multe altele. De fapt, cam pe toate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Goblen de la 12 ani

| picior a răspuns:

Pai eu stiu sa cos (11 ani)... dar mama mea a invatat cand era in clasele 1-4... Si eu sunt in a 5a

| kesepian a răspuns:

Știu că tricotez, să cos la mașină, la mână, știu să cos goblen.
Le-am învățat pe toate pe rând... în orele de lucru manual de la școală sau de la bunicuța blushing

| cristina1980 a răspuns:

Buna,
sa tricotez, sa crosetez, sa cos diverse modele, sa fac goblen...
si mai multe care nic nu mai mi le aduc aminte acum
stiti ceva?
are cineva carti de tricotat, crosetat vechi de vanzare as fi foarte interesata
daca da contactati-ma la ccd1980@yahoo.com

| ghiuly_6633 a răspuns:

Crosetez, cos, brodez, tricotez.De la varsta de 4 ani.Pentru mine e ca un hobby.Trebuie sa ai vointa, sa iti placa si sa fii perseverent. O zi buna va doresc tuturor.

| Alessandra_Caraman_1978 a răspuns:

Croșetate,goblen

| diyna a răspuns:

Buna razadeluna! Daca te intereseaza te pot ajuta cu sfaturi, link-uri si imagini referitoare la tricotat si crosetat

| lucia_4166 a răspuns:

As dori sa iau legatura cu cineva din Deva sau din Hunedoara care stie sa coase lenjerie de pat cum se cosea odata, in damasc, cu coltisori si pe care sa o si brodeze, contra cost!