| alinaaa22 a întrebat:

Ce lucruri am putea face sau ce am putea sa ne jucam eu si 2 fete [12-14 ani] de plictiseala? p. s. : nu jocuri precum sah, monopoly, remi etc. Fundaaa :*

Răspuns Câştigător
| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Ti-as recomanda un concurs de desenat,alegeti tema impreuna!
Sa ascultai muzica cat mai mult
Sa jucati cart spre ex:W.C,Macao,Kems,Tabinet,Machu-Pichu,Razboi, Poker, 4/4, Toci.
Aratale niste trucuri cu carti.
Da un search pe net cu jocuri pe care le pot juca mai multe persoane(jocuri competitive)
Va puteti bate cu perne.
Spuneti bancuri.
Recitati niste povesti de groaza.
Uitati-va la un film Horror, pe net, daca nu la 23:00 pe Discovery -Fenomene Starni
Puteti bea ceai.
Sa cantati un cantec.
Sa va creeati propriul vostru oracol.
Sa faceti un desen impreuna.

Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

X si 0, sticluta,avionele,painicile, carti

| EvangelineLovin a răspuns:

Mima, capra, septica.

| omienouăsutenouăzecişişase a răspuns:

Intri pe y8 si acolo iti alegi cu 2 jucatori...si poti juca
\m/

| Addeck a răspuns:

Macao sau știu eu altceva
dar dacă vreți merge și online pe www.joci.ro