| LittleZyzy a întrebat:

Ce ma stiti de Evanescence? Mai exista? thinking De ce nu ma scot nimic? confused

Răspuns Câştigător
| Diva a răspuns:

Buna. Din pacate nu au mai scos nimic nou. Exista mai multe zvonuri cum ca s-au despartit ba ca amy lee a parasit trupa si cauta o noua voce(pacat nimic nu se compara cu muzica lor)dar sti cum e speranta moare ultima pup

2 răspunsuri:
| kh1ss a răspuns:

Http://www.evanescence.com/ mai exista... au primit si nu stiu ce premii... vezi pe site... ultimele stiri...

| amaadina a răspuns:

Evanescence revin in 2010 tongue.