| dana39668 a întrebat:

Ce mai faceti? Eu ma cam plictisesc. Am sa va pun o intrebare. Ce rasa de caine ati prefera? Chiuaua sau ciobanesc mioritic.

Răspuns Câştigător
| iri a răspuns:

Ciobanesc mioritic.
Am o catea la tara, ciobanesc de bucovina, nu e rasa curata dar e cea mai scumpa catea. Este absolut fantastic cat de mult poate iubi pe cineva si este o catea de paza excelenta.

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ascult muzica si navighez pe internet. Mai raspund si la cate o intrebare pe TPU. Ciobanesc mioritic.

| costymaximus a răspuns:

Ciobanesc mioritic

| remus a răspuns:

Ciobanesc german, identic cu cel din avatarul meu.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexxa10 a răspuns:

Ciobanesc mioritic

| Nuuu a răspuns:

Ciobanesc mioritic. Dar daca il ti la casa.pentru bloc nu se merita.

| Stefff a răspuns:

Ciobanesc mioritic!

| HelpMePlss a răspuns:

Bine fac stau la povesti.Chiuaualove struck

| adryano05 a răspuns:

Ciobanescul, fara indoiala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un porc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu ma plictisesc. Stau la povesti cu cineva tongue Si referitor la a doua intrebare, prefer ciinele lupwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciobanesc mioritic

| Gabrielle a răspuns:

Ciobanesc mioriticlove strucklove strucklove struck

| Lucifer666 a răspuns:

Haschy. Cei mai frumosi caini