| Papusicaaaaaa12321 a întrebat:

Ce mancare ai facuta? big grin

11 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Supa de carne de vita si mici la gratar cu sote de legume.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! in duminica aceasta mama a facut pulpe cu cartofi la tava laughing si mai am si ceva tort de fructe facut de mama happy yumy laughing

| Psihiatra a răspuns:

Paine unsa cu cutitul laughing specialitatea casei tongue

| Gicone a răspuns:

Eu am ciorba de perisoare, pilaf cu friptura de pui, piure de cartofi si la desert budinca de ciocolata.

| Pisicuța a răspuns:

Ce mai intrebare, dar daca tot ai intrebat, ciorbita cu galusti fara rosii, i-am big grin, funda?

| Fan7a a răspuns:

Ai ramas in pana ce sa gatesti?laughing fa si tu ce iti trece prin cap

| DraPraaHaarp a răspuns:

Io am sarmale, ciorba, aperitiv, racituri, carne, sh prajituri. ca eu am hram azilaughing

| RestricT a răspuns:

Joc frumos de Halloween . Intrati aici : http://www.vanatoareadevampiri.ro/?ref=6747 Si apasati butonu ala mare si verde " Ma inscriu in lupta " , este gratis totul . Dupa ce va faceti cont , intrati la e-mailuri si verificati casutele Inbox & Spam ( mai ales spam ) si veti gasi acolo in una din casutele Inbox Si Spam un e-mail de la ei , dati click pe email si activativa contul care lati creat . Concursul e cu premii bengoase . Bafta la strans de usturoi

| TPUaLuatoRazna a răspuns:

Musaca, si macaroane cu branzahappy

| delia_9230 a răspuns:

Cartofi prajiti sitorteliniii!

| cяιss a răspuns:

Ciorba de perisoare si am facut shaorma laughing