| VivaPitikk a întrebat:

Ce materii preferatii, eu prefer Romana si Engleza, si app ce alegeti Romana sau Mate.

Răspuns Câştigător
| alexxy_8614 a răspuns:

Buna eu una prefer romana si limbile straine eu la scoala fac engleza si franceza ca limbi straine si am numa 10 l fel si la romana eu intelg tot din cls nu ca m`as lauda d imi place ff mult si dirig zice ca m pricep bine la romana cea de franceza zice d parca m`as fi nascut in franta ca pronunt repede si clar cuvintele laughing iar la engleza profa nu vrea s m puna s citesc nici pe ceilalti care is buni la engleza ii lasi pe cei slabi.happy la mate nu prea m pricep imi place putin algebra, geometria e de groaza Deci pentru mine romana e la putere matematica`i durere Pup

18 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Istoria si biologia si prefer mate decat romana.

| Cleona a răspuns:

Pai sunt cam ca tine! Materiile mele preferate sunt romana, engleza si muzica. Dintre romana si mate aleg sigur romana, pa!

| Atotstiutorul a răspuns:

Fizica cuantica si matematica aplicata in economie.

| alexxy_8614 a răspuns:

Ms de fundita si m bucu ca te-am ajutat :*

| Sua a răspuns:

Geografie, engleza, romana

| Maya. a răspuns:

Romana, geografia si chimia.

| d33a a răspuns:

Romana, engleza, istorie. I hate maths.

| Диана a răspuns:

Logic, romana. laughing E mult mai usoara decat matematica(muullte cifre fara inteles laughing )
Si engleza, ce pot sa spun? O ador! :X

| Clever a răspuns:

Romanabig grin e mult mai usor sa citesti decat sa faci calculetongue

| Anonim_4683 a răspuns:

Romana engleza biologie chimie si desen

| denisa20 a răspuns:

Mate, info si chimie.

| ♫♥laurik♥♫ a răspuns:

Biologie si Engleza happy dintre romana si mate aleg ROMANA!
Urasc matematica laughing

| papushikroz a răspuns:

Limbile straine si romana. Urasc matematica si fizica si chimia laughing

| symo_1115 a răspuns:

Prefer mate dar cel mai mult imi place biologia happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu tot romana si engleza, dar si biologialove struck.

Dintre mate si romana, evident romanalove struck. Mate?! Yeachhh`!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Matematica si fizica si chimia:*

| Any_1345 a răspuns:

Preferam biologiea si chimiea, imi aleg matematica e mai complicata dar interesanta.

| diana13_5132 a răspuns:

Mate, fizica si chimie,
Geogra, franceza si biologie.big grin
romana nu prea imi place...tongue