| FabianelSHAF a întrebat:

Ce medie generala trebuie sa am pentru a lua Premiul I la clasele 5-8?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poţi să ai şi media generală 7.80 şi să iei şi premiul I dacă restul colegilor tăi au luat sub 7.50... Aşa ştiu eu.

| FabianelSHAF explică (pentru anonim_4396):

Adica cum doar un copil ia premiul I?

| anonim_4396 a răspuns (pentru FabianelSHAF):

Nulaughing

| FabianelSHAF explică (pentru anonim_4396):

Eu voi avea sigur in jur de 9.30 - 9.75

| LiviuAlexoiu a răspuns:

Cea mai mare medie din clasa. lol

| NoOneKnow a răspuns:

Trebuie sa ai cea mai mare medie din clasa.

| WaNt3D1856 a răspuns:

9.5+

| roxana454 a răspuns:

Pai asta depinde de nivelul clasei....de exemplu eu pe clasele 5-8 nu am avut media mai mare de 9, 50 si am fost prima in toti 4 anii dar daca ai o clasa cu elevi buni la invatatura atunci s'ar putea sa ai nevoi chiar de media 10 pentru a fi primul/a din clasawinking

| FabianelSHAF explică (pentru roxana454):

Eu sunt cam al treilea cu media 9, 40 pana acuma dar mai este pana la sfarsitul anului.

| FabianelSHAF explică (pentru roxana454):

Ca de obicei incep cum am inceput pe clasa a 4 cu note destul de necomvenabile dar repar eu media cu 10 la englezawinking am scapat de mate si romana.