pupimik
| pupimik a întrebat:

Ce melodie ar fi trebuit sa castige selectia nationala pentru Eurovison 2009, dupa parerea voastra?

Răspuns Câştigător
| borsec a răspuns:

Tabasco-Purple

9 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Cea a fetelor de la Balxy Girls mi s-a part cea mai bune. dar nici Elena nu canta rau.Si pana la urma suntem romani si trebuie sa fim mandrii de ea.

| Swabia a răspuns:

Costi Ionita - Can you forgive! Cel putin mie imi place!

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Sorry acum am vazut, corect era Blaxy Girls(le-am pocit numele) asta e...laughing

| Mia_8661 a răspuns:

Cea compusa de MOGA... e super

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Elena care a si castigat. Bafta Elena!

| lost.in.rain a răspuns:

mie mi-a placut foarte mult Catalin Josan.

| amelia a răspuns:

Hai elena! super voce, ne reprezinta si ca "romanca frumoasa", si are si miscare scenica, nu ca altii care stau ca legumele la soare! ne trebuie o melodie ritmata care sa ridice notarea dar oare nu ne amagim cu totii si de fapt se noteaza tarile intre ele? favoritisme -rusia voteaza ucraina, ucraina voteaza rusia, olanda voteaza gemania, germania voteaza olanda etc.se stie! sunt dezamagita in fiecare an, iar dupa ce ma uit la eurovision imi promit ca n-o sa-l mai urmaresc niciodata! Daca asta e VIZIUNEA EUROPEANA de a vota, ma las lehamite fratilor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blaxy girls-dear mama:X

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Nici una... dupa parerea mea nici una nu sa ridicat la un standard...melodia blaxy era trista si inceata, a elenei nu-mi place... iar altele sunt [yack]