| Xonia a întrebat:

Ce melodii pot asculta cand alerg?
Funda

11 răspunsuri:
| dulcik a răspuns:

Pai acum depinde de ce iti place sa asculti tu si de ce gen de muzica asculti.

| wert a răspuns:

Parazitii

| DianaLostInDreams a răspuns:

Black Eyed Peas-I got a feeling
mica-lollipop
we no speak americano

| ExTrEaM^^94 a răspuns:

Fort Minor-Remember the name, unele de la Scooter, si cei de la Skillet canta frumos tongue...sau pur si simplu ai putea asculta radioul!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Melodii ritmate, ca de aerobic, care sa-ti formeze ritmul! In nici un caz blues-uri sau romante!

| Farcas a răspuns:

Melodiile tale preferate merg cel mai binebatting eyelashes

| Bishop a răspuns:

Playlist-ul ni-l facem dupa starea de spirit, nu dupa activitatile pe care le facem...

| mihai96cos a răspuns:

Ai putea sa asculti house, theno sau animal deoarece astea au un ritm anume o melodie ar fi Indianotech.

| shadovv a răspuns:

Veritasaga - Nu meriti
Anonim - Mortal
Parazitii - Necomercial

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Guta, salam... laughing ce se asculta prin RO sa-ti dea enerrgie laughingrolling on the floor

| cristans a răspuns:

Nici una, pentru ca o sa te impiedici, daca nu iti place melodia