| RecycleBin a întrebat:

Ce-mi recomandati?
mascara extra lasting sau mascara super enchant(ambele de la avon)
vreau pareri pro si contra pentru fiecare.nu ma pot decide.si vreau numai unul.

2 răspunsuri:
| crissa_2815 a răspuns:

BUNAhappy pai eu una.folosec mascara supershock,dupa parerea mea,pentru mine asta este cel mai bun,super enchant am,deci iti pot spune ca si asta este destul de bun, iar celalalt, nu stiu ce sa iti spun.vezi si tu ce faci :p happy. Bafta la machiajbig grin

| GrellSutcliff a răspuns:

Eu am ambele si extra lasting nu prea imi place, chiar dureaza mult, dar chiar si dupa ce`l stergi tot incarca si mai si lipeste.Imi place pai mult super enchant pentru ca dupa ce il stergi pe un shervetzel isti face genele voluminoase si mai naturale.Deci iti recomand Super Enchant!