| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Ce număr de telefon are RCS RDS (DIGI) pentru sesizări cablu TV internet telefon? Eu locuiesc în
Județul Sibiu. Care este numărul de telefon pentru JUDEȚUL SIBIU?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Hope1992 a răspuns:

Https://www.google.com/ -aici poti sa scrii ce te intereseaza si o sa gasesti foarte multe informatii obiective
Ca sa vezi am scris "Nr digi contact Sibiu"
Mi-a afisat ca prin minune https://www.digi.ro/asistenta/contact :-o.
Sau daca vreti mura in gura 0369.400.401- ASISTENȚĂ TEHNICĂ INTERNET, DIGI TEL, DIGI TV CABLU
Incercati sa va invatati(fara sa fiu ironica sau rautacioasa) sa folositi google mai intai, e mai placut sa fiti o persoana descurcareata decat sa asteptati 15-20 de ore pana va raspunde cineva aici, asta daca va raspunde.