| GeorgianaDragus a întrebat:

Ce nume are Nane in realitate/
Si cati ani are?
Si daca are cineva id lui sa mi-l dea pe privat plizz mersi mult:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deviant18.
Nu vreau sa ma cert cu tine, si nici nu`mi sta in gand lucrul asta. Dar nu o intereseaza pe "DeeDee" Cum e Nane.
A intrebat cum il cheama in realitate. Si arata`mi mie unde are el id pe toate drumurile. Daca tu crezi asta.
Si crede`ma daca te`ai pune tu pe youtube si ai compune versuri pentru fanii s`au pe gustu altora, nu stiu daca ai fii chiar aplaudat m`ai degraba injurat!
Fiecare are gusturi si nu se discuta lucru asta.
Si in realitate pe Nane il cheama 'Nane" Eh are 17 anii, E din Orshova.Si idu as vrea sa ti`l spun dar nu il stiu.
Si cu Nane nu stiu ce ai prea avea tu sa discutii cu el.Ca doara il auzi destul pe Youtube.
Multumestete cu atat, restul lasa de la sine! :*
Take care

4 răspunsuri:
| girl99as_7693 a răspuns:

Razvan Ene il cheama(cred). Dar de ce vrei id-ul unui necunoscut?

| deviant18 a răspuns:

Nane e un pusti stresat de viata. are 17 ani. si id'u il gasesti pe orice drum ca nu e superstar sa zici ca domne e privatlaughing

| Francii99 a răspuns:

Gherescu Stefan Avram, are 18 ani si d ID...nu stiu nimic:d

| Francii99 a răspuns:

Scuze n-am scris corect mai jos :D
deci numele lui este cherescu stefan avram e nascut in 11 aprilie 1991 si...nu stiu, daca ai FB il poti gasi aici :)
http://www.facebook.com/......rofile.php