| AxxFarer a întrebat:

Ce nume este mai frumos Alina sau Adina, pls spuneti-mi si de ce va place mai mult numele.Pentru cel mai convingator raspuns dau Funda+Vot

Răspuns Câştigător
| ViseInCulori a răspuns:

Mie imi place Alina.toate persoanele pe care le cunosc sunt cu adevarat deosebite.happy

2 răspunsuri:
| Anxx a răspuns:

Adina imi place mai multt love struck cunosc numai persoane dragute care au acest nume big grin

| qtheodora a răspuns:

Alina inseamna nobil
Adina inseamna delicat subtire

mie imi place mai mult Adina pentru. ca am o vecina care o cheama adina si ma inteleg fff bine cu ea, dar si Alina e ff frumos...big grin