| Creatsa_1469 a întrebat:

Ce nume sa-mi pun pe hi5:? ma puteti ajuta? cele mai multe si mai tari sugestii primesc funda:*:*:* si app ma cheama andreya sunt creata si VREAU UN NUME JMECHEEEER FUNDaaaaaaaaaaaaaatonguept cel mai taree raspuuuns

Răspuns Câştigător
| GogosikaInfuriata a răspuns:

Depinde de tine, nu de noi happy Dar as putea sa-ti dau cateva indrumari daca-mi permiti tongue
- numele sa nu exprime vulgaritate (mai degraba finete)
- sa fie un nume unic, o porecla, un nume de alint (altfel risti sa fii perceputa ca o copiatoare)
- alege cuvintele asltfel incat sa nu fii interpretata ca pitipoanca, manelista sau tigancawinking
- ti-ar prinde bine un nume dragalash, finut (asa ca tine) si UNIC :X

Sper ca te-am putut ajuta cu ceva

Pusyyyyy :*

7 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Creata
Deea
DeDe
adda
Deeutzu
Andu
Andre
Deyutsa
Si cam atat! Succes

| LarisaAndreea a răspuns:

Http://www.lipiciosii.ro/? do=Forum&cat=2&topic=18621&page=9

Ai aici fff. multe nume pentru. hi5
Ti le puneam eu si aici, dar nu am timp:)

| SMaricel a răspuns:

FaRaNuMe, NoNaMe, Creata, Andre EA, Andre Creata, Andrea + o inimioara...

| Anonima_5812 a răspuns:

@@Creata_badgirl:X

| Bilqux a răspuns:

Iti trimit messaj privat ca eu vreau sa iti dau cu simboluri din alea si nu merge sa le dau aicistraight face daca iti plac sa dai fundita la raspunsul asta plsbig grin

| Ade a răspuns:

Formeaza ceva gen pustuaica rea, pisicuta rea, andeeya, deya...etc cu caracterele speciale:http://welcome.haipa.ro/2009/08/15/caractere-pentru-numele-hi5/
trebuie sa-ti vina o idee va iesi super cu siguranta. fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gogaie.sau Ddddorrrrel.