| xmadutssu a întrebat:

Ce opere scrise de Balzac imi recomandati? Am de citit la alegere o opera scrisa de el si sincera sa fiu nu am citit niciuna pana acum.Multumesc!happy

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Poti citi Fiziologia casatoriei sau Taranii ori povestiri hazlii. Un lucru insa trebuie sa stii sunt mega plictisitoare.

| xmadutssu explică:

Imi dau seama ca sunt plictisitoarelaughingam mai citit carti scrise de stendhal pentru ca m-a prins profu de istorie ca citeam jurnalele vampirilor in oralaughing m-a obligat sa citesc manastirea din parma si mi s-a parut groaznic de plictisitoare...