| KeepCalmAndHaveAHoliday a întrebat:

Ce părere aveți despre aceasta bicla?

http://m.decathlon.ro/p/8351519_bicicleta-mtb-rockrider- 340.html

95% pentru drumuri în parcuri, pe stadion si pe strada si 5% pentru drumuri spre / la munte si altele.

Ce ziceți? Credeti ca e calitativa si potrivita pentru ce vreau eu?

Mersic :)

Răspuns Câştigător
| DanielBogdan a răspuns:

Eu zic ca este foarte buna, si mai ales ca ai garantie pe viata la furca cadru si pipa! Te poti folosi de ea, arata si bine! daca decizi sa o cumperi sper sa o folosesti sanatos