| LifeIsNotPerfect a întrebat:

Ce parere aveti daca cea mai buna prietena a voastra nu mai vrea sa va fie prietena deoarece a auzit niste zvonuri urate despre tine?(acestea sa nu fie adevarate dar ea sa nu stie asta)

16 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Mi se pare normal ca să-i spui că sunt nişte zvonuri. Depinde de cât de grave sunt acele zvonuri şi cât o afectează pe ea, în mod normal ar trebui să te întrebe şi tu să-i explici! Baftă!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Depinde de zvonuri! Daca a auzit ca o vorbesti de rau sau ca te dai la prietenul ei...ar cam avea dreptate!

| lol1232 a răspuns:

Parere proasta dar daca ar fi asa as face orice ca sa ajung la ea si sa ii explic ca nu este asa

| adriangabor92 a răspuns:

Ii explic pana intelege

| εїз a răspuns:

Mi se pare un lucru urât. Mai întâi trebuie să vadă, să se informeze dacă zvonurile sunt adevărate, şi dupa aia să "îţi întoarcă spatele". O prietenie de mulţi ani, nu se termină aşa de uşor, doar din zvonuri bârfite de oameni.

| marya a răspuns:

Depinde de ele
daca tu chiar sti ca nu sunt adevarate asta insemna ca nu te cunoaste la fel ca o prietena adevarata
parerea mea bye

| Kenny a răspuns:

Daca chiar ar fi cea mai buna prietena a mea, ar stii ca acele zvonuri sunt minciuni.winking

| Andreea98 a răspuns:

Asta ar insemna ca nu este cea mai buna prietena si este o prietena falsa!

| hippiemuslim a răspuns:

Daca e prietena ta cea mai buna cum @#$% sa reactioneze astfel la niste zvonuri, in loc sa te creada pe tine.
Ia-ti alti prieteni.

| MyMy_3116 a răspuns:

Parerea mea fata aceea nu mai poate fi numita cea mai buna prietena.Prietenia se bazeaza in primul rand pe incredere daca ea pleak urechea la toate zvonurile...straight face

| Carrie a răspuns:

Trebuie sa-i dovedesti ca zvonurile sunt minciuni

| cristiana_4483 a răspuns:

Daca ar fi cea mai buna prietena a mea n-ar apleca urechea la niste zvonuri... i-as spune ca sunt dezamagita si ca o credeam cea mai buna prietena a mea dar daca era ma cunoostea mai bine

Răspuns utilizator avertizat
| luna a răspuns:

Prerea mea e ca nu e chiar o prietena buna.Indifernt de ceea ce ar fi auzit ar fi trebuit sa iti sara in aparare nnu sa se indeprteza, iar daca intr-adevar e un zvon urat ar fi fost normal sa se asigure daca e sau nu adevaarat. Nu dispera caci prietenii de acest gen le gasesti pe toate drumurile.

| andrey54 a răspuns:

As fi suparat dezamagit mahnit necajit(rime)big grin

| christina_7344 a răspuns:

Eu cred ca nu e prietena ta cea mai buna, daca era sa fie nu baga lumea in seama pentru orice prostie1asa ca las-o in pacae dupa ce isi va da seama ca nu e adevarat o sa vina sa iti ceara iertare