| lovelovelove a întrebat:

Ce parere aveti de cei care dau massuri cu "bye all va iubesc :X :X :* " sau "pa pa oh go on ma duc la bunica :* " sau "daca nu dai mass la toata lista maine mori"? pe mine ma cam enerveaza " waiting

Răspuns Câştigător
| Chrystyne a răspuns:

Pai nici mie nu imi plac massurile indiferent de continut.Niciodata nu am dat nici un mass mai departe si nu am nimic... tongue Parerea mea e ca:daca ai astfel de persoane in lista si nu le suporti ar fi bine sa le spui sa inceteze cu massurile si daca nu o fac, atunci da-le ignor. E singura solutie. tongue Se da fundita la intr asta?

7 răspunsuri:
| Gândac a răspuns:

Sunt penbili.
Bai, nu se gandesc si ei ca nu ii intereseaza pe altii unde se duc ei? De fapt normal ca nu se gandec cand nu au minte. Sau isi pun la status : "brb la vecinul", "brb dau cu matura " :-J, sau "dnd nu am chef de nimeni", iesi dupa mess daca nu vrei sa vb cu nimeni cine te opreste?
Dar cei cu mass'uri x(, ma dispera.

| Asiryx a răspuns:

Se presupune ca dai mass'uri de acest gen esti smecher, cool, de gasca dupa parerea mea este un mod de a te da mare la toti ca esti tu ala care da mass'uri sa stie toate lumea unde te duci cand te trezesti cand te culci etc. In concluzie o prostie [Parerea Mea ]

| Adelina04 a răspuns:

Sunt si ei pur si simplu niste copii suferinzi care simt nevoia sa se bage in seamahappy. Trebuie sa ne obisnuim cu astfel de specimene esuate. Si pe mine ma enerveaza, numai ca nu prea ii tin in lista. De parca ma intereseaza pe mine unde se duce el/ea. Si n`am dat niciun mass inapoi si traiesc, nu am niciun ochi scos, nu m`a muscat niciun vampir, si mama e foarte bine sanatoasa si ea laughing

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pur si simplu ma dispera mass'urile.Chiar cand ai ceva mai interesant de facut iti da cineva mass si te deranjeaza. Dupa parerea mea cei care dau mass ca disperatii vor doar sa atraga atentia, se cred ei mai smecheri asa.

| roksy a răspuns:

cei care dau massuri asa aiurea sufera de boala atentiei adica vrea sa atraga sub orice chip atentia sa mai vb si cu el/ea cineva fundita?

| anonimdsfdg45656 a răspuns:

Si pe mine ma enerveaza cei care dau massuri de genu asta... sunt stresanti mai ales atunci cand ai la status dnd.

| reghenimia a răspuns:

Urasc mass-urile!