| sssarah a întrebat:

Ce parere aveti de numele Nadine la fetite? big grin Dar de Eliza? Aurora? FUNDITA:*

7 răspunsuri:
| MyKandreea98 a răspuns:

Hey.gabyzarny 'aurora nu e un nume de apa minerala ete un nume foarte frumos chiar daca nu se intalneste in tara la noi.acest nume se pune mai mult in mexic, spania etc.mie mi se pare foarte draguta. stiti a existat si o printesa ca numele acesta.si numele ca anastasia, ai vazut ca a sc. eliza si ai pus-o si pe anastasia de la narcisa? aurora este cel mai dragut din cele 3, chiar daca nu prea este intalnit in tara la noi. fundabig grin

| GeO_3519 a răspuns:

Nadine NU pentru ca alti copii o sa ii spuna amandine... eliza merge e frumos numele dar aurora NU NU NU pentru ca o sa ii spuna aurola multi copiilaughing eliza mergehappy

| emima a răspuns:

Sunt dragute toate trei Cu toate ca nu prea se intalnesc

| cess a răspuns:

Mie mi se par super dragute happy nu prea le-am intalnit pana acum. pupici

| Zome a răspuns:

Toate sunt nume frumoasebig grin dar cel mai frumos este Aurora

| GabyZarny a răspuns:

Nadine e un nume frumos. nu e des intalnit, deci merge! si eliza e un nume frumos.si asta merge! da' aurora? ce naiba? ca nu e apa minerala...deci aurora nu suna bine. nadine, eliza sau anastasia...

| dianadyana99 a răspuns:

Nadine nu prea suna bine,pentru. ca acest nume este din l. turca. Eliza este un nume foarte frumos, deci merge! Si Aurora este cel mai frumos nume, cred eu.