| Hamsterica a întrebat:

Ce parere aveti de PARIU CU VIATA adica, ma refer la faptul ca oricine ar vrea sa fie in locul lui Cristi care era un baiat ca fiecare altu si acum parca este un zeu al sexului masculin? Nu e cam American Dream?

8 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna imi place mult acest serial este foarte frumos si in sfarsit avem cu ce ne lauda.Serialul acesta este exact ce e acum in zilele noastre, viata adolescentilor de astazi.Toti sunt talentati si sunt norocosi ca au putut sa isi arate talentele.
Cat despre Cristi, cei drept este un baiat frumos si chiar daca pare baiatul ala mai dur asa si rau, de fapt e o persoana buna.
Numai bine.

| BellaSomerhalder a răspuns:

Pariu cu viata. In sfarsit, romanii nu ne-au dezamagit, din nou. Un serial chiar nemaipomenit. Prezinta chiar viata unor adolescenti, cea de toate zilele, chiar si monotonia. Imi place mult de Cristina Ciobanasu si de Raphael Tudor ( Anca & Cristi ). Cat despre Cristi, dragul de el, este foaaaarte simpatic, imi place mult fizicul sau, dar si personalitatea pe care o are in serial.

| negru30 a răspuns:

Zeu al sexului masculin -? - are ceva in plus si eu nu am vazut?

| yoNicole13 a răspuns:

Ba da. Este un fel de America Dream dar il intrece cu mult. Si in ceea ce il priveste pe Cristi, e super tare. :X

Răspuns utilizator avertizat
| InnocentKidd a răspuns:

Cristi? hmmmmm...destul de dragut tipu' si da, e american dream

| alexandrurobert72 a răspuns:

Mie sincer imi place foarte mult seriarul sunt tineri este de toate generatile canta danseaza e frms da putin american dream

| myah a răspuns:

Da ai drepatate aici Cristi este ffff adora de mii de fete dar cred ca de multe ori nu isi doreste nici el pentru ca serios uni dintre noi il fac sa nu isi mai doreasca asta pentru ca sar unele fete in halul asta pe el si ii cer nr de tel si id-ul( deisi a zis de mii de ori ca nu are) si serios acum are si el viata personala si nu trebuie sa fie invadata de fanii lui desi si au suntbig grin bine eu nu ii cer nr si nicic id-ul