| MysticWayz a întrebat:

Ce parere aveti de povestioara mea de pe blog?
http://storieswithnosense.blogspot.com/

Răspuns Câştigător
| Tzuc a răspuns:

Este adevarat? oricum e foarte dragutza.si app te-am urmarit pe blog.sa ma urmaresti si tu plzbig grin micicuriozitati.blogspot.com/

10 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Real?straight face

| BiwCupcake a răspuns:

E chiar tare happy

da chiar e reala? :O

| Baton a răspuns:

O porcarie... mi se par chestii inventate si in plus gramatica e la pamant.
daca vrei blog ok mai mergi pe la scoala si gaseste subiecte ceva mai interesante de dicutat.

| nonny50 a răspuns:

Imi place numa' daca imi dai funda. big grin nuh, glumesc. e super!

| AnToNiKa_7758 a răspuns:

E super draguta. Fundita?

| BughY a răspuns:

Foarte tare

| Al3xandru_9065 a răspuns:

E cea mai tare povestire crec o sa aiba succes

| DennK a răspuns:

Ciudaaat...

| AstaMicaTeIubesteMoolt a răspuns:

Putin cam imposibila, dar draguta povestea, as vrea si eu asa profesori

| Larisa_5235 a răspuns:

Frateee e chiar reusitaa Bravooohappy

fundita?