| poiuytrew a întrebat:

Ce parere aveti despre Andreea Marin?

4 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Un lucru este cert vedeta este o femeie foarte eleganta, inteligenta si nu in ultim rand frumoasa. Unii o admira neconditionat, altii pun la indoiala felul ei de a fi.

| shtephie a răspuns:

O adevarata vedeta a Romaniei! Ea si Mihaela Radulescu!

| lindemona a răspuns:

Buna,

Eu personal am o parere foarte buna despre ea. Desi a lucrat in televiziune nu este persoana care daca nu apare intr-o luna la tv trebuie sa faca un scandal. Este apreciata de public pentru caracterul ei si personalitatea, nu pentru fusta scurta cum sunt majoritatea fetelor din televiziune. In al doilea rand este o femeie cu o inima mare, care a ajutat foarte multi oameni si mai ales copii. De curand am vazut a a in adoptat doi copii la distanta pe care ii ajuta mult. Si pe langa aceasta nu isi neglijeaza nici familia. Iar ca un ultim argument cred ca ar fi faptul ca desi isi doreste si cauta un loc de munca in televiziune, dupa cum a declarat, nu accepta primul job venit, doar de dragul banilor, ci vrea o emisiune draguta, cu prindere la public, insa nu una penibila si promovatoare de valori negative ale tarii.

| xilotto a răspuns:

Este o femeie frumoasa, desteapta, inteligenta, ambitioasa si cu multe ale calitati.Plus ca se implica si intr-o gramada de evenimente si acte de caritate ceea ce este un lucru laudabil.