| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre CD-urile de la Jurnalul National?(Jurnalul de colectie). Va place genul ala de muzica? Sunt curioasa daca au succes

2 răspunsuri:
ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Este o forma de promovare a ziarului. Foarte ingenioasa. Sa recunoastem deschis: fara acele CD-uri ziarul ar avea o desfacere mult mai slaba. Legat de continutul CD-urilor, excelent. Unele chiar se inscriu in categoria RESTITUIRI. La un anumit segment de public au succes.

| Uana_5406 a răspuns:

Mie imi place ca au scos cd cu Frank Sinatra, dar tata le cumpara si pe celelalte.